+902129600505
+902129600525
Slide background

Arena Faktoring A.Ş. 07/07/2016 tarihi itibarıyla dünyanın en büyük ve en önemli uluslararası Faktoring Zinciri Factors Chain International FCI ‘a üye olmuştur. 1968 yılında kurulan ve tüm dünyaya yayılmış , 90 ülkede 400 den fazla faktoring şirketi üyesi bulunan FCI ‘n üyelik ağı sayesinde Arena Faktoring A.Ş. olarak uluslarası faktoring işlemlerinde de kaliteli , hızlı hizmet ve tüm faktoring ürünlerini müşterilerimizle paylaşmanın gururunu taşımaktayız.

back8

Bugünü Değerlendirin

sl11

Finansal Çözümün Adresi

Size özel finansal çözümlerimiz ile daima yanınızdayız

“LEI ( Legal Entity Identifier ) – ISO ( 17442 ) başlığı ile altta Şirketimiz 01/12/2017 tarihi itibari ile 789000JSDHB82G193692 LEI kodunu almıştır.”
“Ankara Şube hizmete girmiştir. Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı Eskişehir yolu Cad. Tepe Prime No:6/61 Çankaya/Ankara”

HEMEN BAŞVUR

Sizi arayabilmemiz için lütfen bilgilerinizi bırakın.

NEDEN ARENA FAKTORİNG?

Güçlü mali yapımız, deneyimli kadromuzla küçük ve orta ölçekli işletmelerin faturalı ve vadeli alacaklarına özel finansman çözümleri sunuyor, uzun vadeli işbirlikleri hedefliyoruz.
DÜZENLİ NAKİT AKIŞI

Arena Faktoring ile düzenli nakit akışı sağlarsınız

İSTİHBARAT

Arena Faktoring ile güçlü bir istihbarat kaynağınız olur

TASARRUF

Arena Faktoring ile net maliyetinizi bilir ve bu sayede tasarruf edersiniz

FİNANSAL BÜYÜME

Arena Faktoring ile finansal kaldıraç yaratıp işinizi büyütebilirsiniz

NEDEN ARENA FAKTORİNG?

Arena Faktoring; uzman kadrosu ve deneyimi ile ihtiyaçlarınızı hızlı ve kesintisiz bir şekilde karşılayarak, hem müşterilerine hem sektöre katma değer yaratmaktadır. Arena Faktoring, başta KOBİ’ler ve bayi ağına sahip kuruluşlar olmak üzere  geniş bir müşteri yelpazesine hizmet vermektedir.

Arena Faktoring müşterilerimiz ile güvene dayalı ve uzun vadeli iş ortaklığı yaratmayı hedeflemektedir. Farklı ve kaliteli yapımız, finansal çözüm yaratan uzman kadromuz, hızlı ve esnek çalışma şeklimiz ile ihtiyacınız olan her anda yanınızda olmak ve dilediğiniz nakde en kısa sürede ulaştırarak iş planlarınızı desteklemek en büyük amacımızdır.

  • Doğru, hızlı, fayda ve değer yaratan hizmetler, çözümler sunmak,
  • Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda, rekabeti destekleyen bir hizmet anlayışı ile büyümek,
  • Yeniliklere açık olmak, sürekli gelişmek,
  • Uzmanlık ve deneyim doğrultusunda, müşteriler için aynı zamanda bir finans danışmanı olmak,
  • Değişen ekonomik şartlar doğrultusunda verimli bir iş modeli ile çalışmak,
  • Faktoring sektörünün, değer yaratan bir finansman modeli olarak, daha fazla tanınmasına, pazar payının artmasına yönelik çalışmalara imza atmak.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Bilgilendirme

 

İşbu bilgilendirme metni,  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında veri sorumlusunun aydınlatma ve bilgi verme yükümlülüğüne ilişkindir. Arena Faktoring A.Ş. (Faktor) yürürlükteki mevzuata uygun biçimde elde ettiği ya da elde edeceği kişisel verileri, yine 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, 6361 sayılı Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketleri Kanunu, Bankacılık Kanunu, Sermaye Piyasası Kanunu ile diğer mevzuat hükümlerine uygun olarak işleyecektir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca,  Arena Faktoring A.Ş. ile paylaştığınız kişisel verilerinizin tamamen veya kısmen otomatik olan ya da herhangi bir veri kayıt sisteminin parçası olmak kaydıyla otomatik olmayan yollarla elde edilmesi, kaydedilmesi, depolanması, muhafaza edilmesi, değiştirilmesi, yeniden düzenlenmesi, açıklanması, aktarılması, devralınması, elde edilebilir hâle getirilmesi, sınıflandırılması ya da kullanılmasının engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlem Veri Sorumlusu sıfatıyla Arena Faktoring A.Ş tarafından yapılabilecektir.

Kişisel veriler, faktoring operasyonun ve işlemlerinin yürütülmesi amacıyla gerçek ve tüzel kişilerle, Arena Faktoring A.Ş.’nin ortaklarıyla, doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştirakleriyle; aracılık/acentelik sıfatı ile faaliyetlerini yürüttüğü şirketlerle, diğer finansal kuruluşlarla, yurt dışında kurulu finansal kuruluşlarla, resmi/idari makamlar ile Arena Faktoring A.Ş.’nin gerek yurt içinde gerekse yurt dışında hizmet aldığı ya da hizmet almayı planladığı gerçek ve tüzel kişiler, iş birliği yaptığı/program ortağı olan gerçek ve tüzel kişiler ile paylaşılabilecektir.

Kişisel veriler, ilgilisinden sözleşmeler, formlar, çağrı merkezi, internet ve benzeri kanallar aracılığıyla yazılı, sözlü ya da elektronik yollarla toplanabileceği gibi; üçüncü kişilerden de benzer yollarla toplanabilir ve işlenebilir. Kişisel veriler, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na, işbu bilgilendirme metnine, geçerli mevzuata ve/veya sözleşmeye dayalı olarak işlenmektedir.

Kişisel verileri işlenen ilgili kişi 07.10.2016 tarihinden itibaren Faktor’a başvurarak kendisiyle ilgili;

Saygılarımızla,

Arena Faktoring A.Ş.

×